Повернутися до звичайного режиму

25.11-10.12.2021 Колектив закладу прийняв участь у Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».


/Files/images/psiholog/MyCollages (1).jpg

/Files/images/psiholog/MyCollages.jpg

В рамках акції проведено ряд заходів спрямованих на превентивне запобігання проявів булінгу серед дітей, привернення уваги батьків до проблеми насильства в родині, розширення інформаційного простору з проблеми попередження та подолання проявів насильства, протидії торгівлі людьми.

Зокрема з дітьми проведено серію занять проведено «Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай», «Я маю право, ми маємо права», «Діти потребують піклування», «Моя родина - то мій оберіг». Традиційні кола-вітання спонукали дітей до роздумів «Я особливий тому що..», «Я дівчинка (хлопчик) тому що …». Діти старшої групи разом з батьками готували колажі «Щаслива дитини в щасливій родині». До уваги дітей був представлений «Кінозал» в якому демонструвалися відеоролики: «Дітям про Конвенцію ООН про права дитини», «Смешарики про права дітей» та мультфільми «Жив собі чорний кіт», «Про пташок», «Вірте у любов, вірте у Різдво», «Курка, яка несла всяку всячину», «Гидке каченя».

У батьківських вайбер-групах розповсюджена інформація для батьків «Насильство-це злочин! Захистіть себе та інших», «Проти насильства в сім’ї».

В різноманітних заходах педагоги підвищували свою професійну майстерність з даної теми: міні-брифінг «Дітям про їх права» (Рекало А.І.), офлайн-консультація «Суспільство і насильство» Googl Class (соболева О.В.), створення бази інструментарію для визначення психологічного мікроклімату, рівня конфліктності в педагогічному колективі,анкетування учасників освітнього процесу з питань обізнаності з поняттям булінгу, розробка буклету "Булінг" і "Мобінг", " 16 днів проти насилля", " Людина не товар", "СНІД"(Гвоздецька Д.Р.),

Кiлькiсть переглядiв: 0