Вихователі: Лободюк Галина Василівна, Батаєва Оксана Дмитрівна

Помічник вихователя: Мацера Оксана Володимирівна

Група «Сонечко» - яскраві промінчики - це дітки, які веселими усмішками зігрівають, ту атмосферу, в якій перебувають. Вони яскраві, лагідні, теплі, ніжні, золоті.

Наш девіз:

Ми маленькі дослідники, вчені

Щороку, щодня ми робимо для себе дивовижні відкриття.

У групі нашій щодня, у будь-яку пору року, не залежно від погодних умов ми зігріті сонячним теплом, адже кожна дитина це – промінчик, який сяє для батьків та для нас.

У нас дуже важливий віковий етап розвитку – ми вивчаємо, досліджуємо світ, тому основним є у нас сенсорний розвиток. Сенсорний розвиток має безпосередній вплив на когнітивний, фізичний розвиток, формування естетичного сприймання світу. Він спрямований на формування повноцінного сприйняття навколишньої дійсності, є основою пізнання світу, першою сходинкою чуттєвого досвіду. Освітній процес плануємо таким чином, щоб сформувати у дитини пізнавальну потребу, використовуючи традиційні форми та цікавий інноваційний досвід колег-освітян.

Предметно-ігрове середовище групи облаштоване відповідно вікових особливостей дітей раннього віку з урахуванням принципів добровільності, права на самостійний вибір і самовираження, спрямоване на формування комплексного і гармонійного світосприйняття, набуття чуттєвого досвіду пізнання світу.

Освітньо-педагогічний вплив спрямований на:

- створення бази для інтелектуального розвитку дитини;

- збагачення словникового запасу;

- системне, послідовне ознайомлення дітей із сенсорною культурою суспільства;

- упорядкування хаотичних уявлень дитини, отриманих при взаємодії із зовнішнім світом;

- підготовку до реального життя;

- позитивний вплив на естетичні почуття;

- забезпечення засвоєння сенсорних еталонів;

- розвиток зорової, моторної, образної та інших видів пам’яті;

- формування духовного світу дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 0