Підписатися на RSS

Група «Квіточки»

Вихователі: Рудик Людмила Іванівна, Лебедь Аліна Сергіївна

Асистент вихователя : Половко Надія Володимиівна

Помічник вихователя: Пересада Катерина Миколаївна

Група Квіточки». Діточки, як квіточки, з милим поглядом, відкритим серцем.

Девіз групи:

В нашій групі «Квіточки»

Розквітають діточки!

Вчаться, мріють та ростуть,

Дуже весело живуть.

Теплим сонечком зігріті квітнуть маленькі вихованці групи «Квіточки», де їх з радістю та турботою чекають привітні вихователі.

Малята так само тягнуться до тепла і ласки, як квіти тягнуть свої яскраві голівки до сонечка. Тому в нашому квітничку, в нашій групі, завжди тепло і сонячно, панує злагода і мир. Діти навчаються, граються у веселі ігри, вчаться спілкуватися, жити в колективі. Основний напрямок, за яким працює наша група – мовленнєвий розвиток. Слово навчає, розвиває і виховує дитину. Тому особливу увагу ми приділяємо розвитку зв’язного мовлення, формуванню граматичного ладу, звуковимови, збагаченню словникового запасу, залучаємо дітей до світу знань і народної мудрості через художнє слово та український фольклор.

В групі створені всі умови для всебічного розвитку та виховання малят: відповідно віку та потреб дітей облаштоване предметно-ігрове середовище, з урахуванням рівнів розвитку дітей створений освітній простір, забезпечений психолого-емоційний комфорт. Ми намагаємось урізноманітнити життя дитини, збагатити її новими знаннями та враженнями.

Своїх малят ми любимо і плекаємо, тому що маленькі дітки, немов квітки, які розкриваються, якщо за ними правильно доглядати.

Тому нашою метою є:

- Забезпечення умов мовленнєвого розвитку дітей.

- Створення ігрових ситуацій, що сприяють формуванню, дбайливого ставлення до оточуючих.

- Формування у дітей навичок спілкування.

- Формування у дітей доброзичливого ставлення одне до одного, вміння ділитися з товаришем, напрацювання досвіду правильної оцінки гарних і поганих вчинків.

- Допомога дітям усвідомити себе як особистість.

- Пробудження в дітей людяності, чуйності, милосердя, великодушності, відповідальності.

Засоби та методи, які ми використовуємо:

- Заняття з використанням дитячих творів В.Сухомлинського та класичної музики, проведення музично-літературних свят.

- Висловлювання своїх вражень; уроки мовленнєвого розвитку; школа виховання добрих почуттів (емоційна школа); бесіди з дітьми на морально-етичні теми.

Якою буде дитина в грі, такою вона буде і в праці, коли виросте.

Тому виховання майбутнього діяча відбувається перш за все в грі. Отже, гра, її організація - ключ в організації виховання.


Кiлькiсть переглядiв: 0